כן, זה לא יאומן, אבל המחזור העשרים-וחמישה (!), זו השנה העשירית, של קורס ניהול ידע בארגונים, של המכללה להישגים – עומד להיפתח!

שלום למתעניינים ולעוסקים בניהול הידע בארגונים,

מתרגש לחלוק עמכם את התחושה הנהדרת שלי, כאשר ממש בקרוב, בשמונה בנובמבר 2018 (מדי יום חמישי, החל ב 08.11.2018), ייפתח המחזור העשרים-וחמישה של קורס ניהול ידע בארגונים, של המכללה להישגים, והפעם, הקורס כולו יתקיים בבית האקדמאי, רח' דוד רמז 13, בחולון (קישור Waze).

כשבאתי עם הרעיון של הקורס הזה בשנת 2008 לגב' תחיה רובינשטיין, מנכ"לית המכללה להישגים, ממש לא צפיתי שהקורס יעורר עניין והשתתפות כה ערים, במשך עשרים וחמישה מחזורים, ועוד היד נטויה. יישר כוח ענק לתחיה, לאה, ליאורה וכל צוות המכללה על האמון, התמיכה והעידוד לקיים ולהמשיך את הקורס הזה.

אז מה תלמדו בקורס הזה?

קהל היעד הפוטנציאלי והמעשי של משתתפי הקורס הם נציגי ארגונים בכל המגזרים: משרדי ממשלה ויחידות סמך, אוניברסיטאות, מגזר שלישי, צה"ל ומערכת הביטחון, חברות פרטיות וקונצרניות ועוד ועוד. אך ראוי לציין כי הקורס ומתכונתו מתאימים לכל מי שמעוניין ומתעניין בנושא ניהול הידע, בכל תפקיד לאורך הנושא.

תכנית הקורס מכשירה את המשתתפים להבין, ליזום, לתכנן, להניע ולהפעיל תהליכים של ניהול ידע ולמידה ארגונית בארגונים שלהם, לצד הכשרה מעשית אינטנסיבית ועמוקה של כלים וסביבות מידע וידע מתקדמות, המתעדכנות כל הזמן. תכנית הקורס והובלתו מיום היווסדו נעשתה על ידי, ואני גם המרצה הראשי בקורס – התכנית שאנחנו מגישים למשתתפים תמיד עדכנית, רלוונטית ואפקטיבית, בזמן אמת, חווייתית וכייפית.

ייתכן ונערוך סיור לימודי במסגרת הקורס בארגון בו מתקיימת תרבות של ניהול ידע בארגונים, וגם תהיינה לנו הרצאות אורח של מנהלי ידע בארגונים שונים, כך שהקורס יהיה מגוון ומעניין.

את הקורס מלווה לכל אורכו קהילת ידע מקוונת סגורה למשתתפי הקורס, המהווה סביבה לשיתוף, הפצה והיוועצות במידע ובידע, מדי מפגש מתפרסמת תמצית המפגש בקהילה, כולל כל המידע והקישורים והניינים שנדונו במפגש, לצורך רציפות, התנסות ותרגול הלכה ומעשה יחדיו. כל המשתתפים נהנים מתמיכה רציפה שלי לכל אורך הקורס – ולאחריו.

אתם מוזמנים לעיין בפרטי הקורס, כאן, ולפנות למכללה להישגים, 03-7369296, לליאורה ברק, מרכזת הקורס במכללה, כדי להירשם ולהצטרף למאות מבוגרי הקורס שכבר סיימו את הקורס.

אם אתם בוגרי הקורס, אתם מוזמנים להמליץ עליו בפני עמיתים שלכם,

מצפים לראותכם!

שלכם, יגאל חמיש

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *