על הבלוג וקצת עלי, וגם – איך יוצרים עמי קשר

שלום

אני מורה דרך מוסמך לישראל, בוגר שלוחת תל אביב של בית הספר לתיירות באוניברסיטת חיפה.

עד 2020 שימשתי כאני יועץ, מרצה וחוקר ניהול ידע בארגונים בדגש על למידה ארגונית, סיפור-סיפורים בארגונים וברשתות ומדיה חברתיות, ובכל מה שקשור בין אלה לאלה…אני גם מלמד במספר מסגרות בישראל. כ"כ, אני עוסק בליווי ארגונים, מנהלים ועסקים, לתכנון וליישום של תכניות ותהליכי ניהול ידע, למידה ארגונית ואפקטיביות ארגונית.

בעבר שימשתי כמנהל הידע של חטיבת הנדסה ותכנון בבזק, והובלתי את התכנית לניהול ידע ולמידה ארגונית בחטיבה. זו הייתה אז אחת התוכניות הראשונות בארגונים בישראל, והיחידה באותה עת בחברת בזק. זכיתי להיות מראשוני ומחלוצי ניהול הידע בישראל, ליזום, ליסד ולהוביל 'פורום מנהלי הידע בארגונים בישראל' (2001-2009).

בעל BA במדעי המדינה, סוצ' ואנתרופו' – אונ' בר-אילן (1998) ו MBA במנהל עסקים (בהצטיינות) מאונ' בן-גוריון בנגב (2002).

אתם מוזמנים לעיין, ואם תרצו לדעת על מה שמתפרסם באתר, זה ה RSS Feed של האתר שלי. אתם מוזמנים לכלול אותו בקורא ה RSSים שלכם. אם אינכם יודעים מה זה RSS ומה עושים עם זה (או: לחלק את חייכם לשני חלקים – "לפני" ו "אחרי") אתם מוזמנים ללמוד על כך, כאן.

אם תרצו להגיב לרשימות, אתם מוזמנים לעשות זאת. אני שומר לעצמי את הזכות להגיב, אך בעיקר את הזכות שלא להגיב – אם התגובה אינה מכבדת את האתר ואת הנכתב בו. איני מוחק תגובות, יהיו אשר יהיו.

אפשר ליצור עמי קשר בכל עת בדוא"ל yigal@yigalchamish.com .

אז בואו, היכנסו. תמיד פתוח אצלנו!