בפתח תשס"ז

כדרכי, בפתח השנה החדשה, אני מבקש לשתף אתכם בכמה דברים טובים שלמדתי השנה ומזמין אתכם לעשות בימי החג, ולאחריו, בהמשך השנה (קראו והקליקו):

 מי שלא הספיק להסתובב בין 'אגדות בחול', או לשמוע 'צלילים' ברחבת מוזיאון מגדל-דוד, יוכל לטייל בערוץ נחל תבור וליהנות מהריחות והצבעים, ב 'יער המגינים' ליד כרמי יוסף, לצפות בפריחה ב 'יער ספיר', או להדרים למצפה רמון ולנסות לבקר במצפה הכוכבים.

אפשר גם לבקר ברודוס, אחד האיים הקרובים אלינו, ולהתחבט כמוני בשאלה האם כדאי לרכב על אינטרנט אלחוטי מהיר או לרכב על אופנוע-ים מהיר…לבלות סוף שבוע יפה באנטליה ולערוך טיול ג'יפים בקֶמֶר , ואולי לשוטט לאורך הדנובה בבודפסט, או בוינה.

כדאי גם לקרוא את 'חוכמת ההמונים' של ג'יימס סורויצקי בגרסה העברית, כדי להיווכח (שוב) שבמקרים רבים – הרבה עדיף על מעט וגם שיחד עדיף על לבד, לקרוא את 'העולם הוא שטוח', של טום פרידמן, כדי להבין שהעולם דווקא – מרושת – לא עגול ולא שטוח..או לקרוא את 'יונה ונער' של מאיר שלו, כדי להיווכח שסיפורים בסופו של דבר, מצטלבים,

אם תרצו לראות סרט ואין לכם חשק לצאת מהבית, אור שקולניק ישמח שתעיינו ברשימות ה 'סינמטוגראפומאניה' שלו. אם בכל זאת תרצו לראות סרט, ולא בבית, אל תחמיצו את 'מישהו לרוץ אתו', תתאהבו ב 'אביבה אהובתי', תתרגשו מ 'לחזור', תלכו בעיניים פעורות אחר סיפור המתח ב 'האיש בפנים',

ובוודאי שמומלץ לעיין בכמה אתרים אישיים מרתקים כמו 'אפלטון' של אוֹרי קציר, היסטוריון מוכשר וחד, 'יואב קרני מוושינגטון' למדן ומרתק תמיד, 'קצה' של עמי בן בסט שמוצא תמיד ראשון אוצרות נסתרים.

יש לי גם הזכות והעונג להציג בפניכם דור חדש של 'בלוגרים' אותם לימדתי השנה: דור חדש 'מבוגר' ודור חדש 'צעיר'. וגם להציע לכם לעיין ברשימותיהם של חברים שהפכו לבלוגרים.

לסיום, אני מזמין אתכם לעיין ברשימה חדשה שלי, שתתפרסם בקרוב בגיליון מיוחד של הירחון 'משאבי אנוש', וכותרתה: "על למידה ארגונית, על ניהול ידע ועל הדרכה – האם זה אותו הסיפור?"

ולמי שטרם הספיק למצוא מקום טוב לחג, יכול לבחור בין בתי הכנסת בקוצ'ין, ברודוס, בבודפסט או בוינה

 

שתהיה לכולנו שנה טובה, מרגשת ומרתקת,

פורסם בקטגוריה מסעות אישיים ואחרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

5 תגובות בנושא בפתח תשס"ז

 1. מאת יגאל‏:

  לא חייבים למשוך את זה עד השנה הבאה, כי אז תהיה כבר רשימה חדשה.
  כדאי להתחיל מוקדם, אתה יודע…
  שנה טובה לך,

 2. מאת תמר גרינברג ברכה‏:

  סיכום מרתק של הדברים הטובים שהיו השנה. סימנתי בראשי את כל מה שכבר עשיתי מהרשימה, ומה שנשאר לי לעשות. במיוחד אהבתי את הבחירות שלך בענייני קריאת ספרים וצפייה בסרטים – כי גם אני נהניתי מחלק מהיצירות שציינת.

 3. מאת יגאל חמיש‏:

  ושנה טובה לכולנו,

 4. מאת רונית‏:

  מרגשת ומרתקת. שגם לך תהיה כזו!

 5. מאת יגאל חמיש‏:

  רונית,
  יופי של בלוג יש לך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.